ایران پایتخت جراحی بینی در جهان

فهرست مطالب

جراحی زیبایی بینی جراحی پیچیده ای است که فقط باید توسط جراحان باتجربه و آموزش دیده و با مدارک مربوطه انجام شود. قبل از انجام هر نوع عمل زیبایی ، باید با یک متخصص مشورت کنید تا انتظارات و نگرانی های خود را بیان کنید و سوالات خود را بپرسید. با این مطلب از سایت نرم افزار مطب همیارظطب همراه باشید.

پزشک شما باید با دقت گوش کند ، اطمینان حاصل کند که شما کل روند را درک کرده اید.

در این صورت می توانید اطمینان حاصل کنید که نتیجه مطلوب شما یک دید مشترک است که در دستان توانمند پزشک قرار می گیرد.

چرا از تمام کشورها برای جراحی بینی به ایران می آیند؟

متخصصان ایرانی به دلیل تخصص در جراحی های زیبایی ، به ویژه جراحی زیبایی بینی ، به طور گسترده ای در تمام دنیا توصیه می شوند.

با داشتن امکانات بهداشتی مدرن ، جراحان درجه یک و روشهای کارآمد ، به سرعت آشکار می شود که چرا ایران یک مقصد مورد علاقه برای زیبایی دوستان از سراسر جهان است.

با انجام کارهای آرایشی و بهداشتی در ایران می توانند مقدار قابل توجهی پس انداز کنند ، به دلیل کاهش ارزش ریال در برابر دلار و یورو

انواع عمل جراحی بینی :

از آنجا که جراحی بینی یک فرایند فردی است ، در آن می توان تکنیک های مختلفی را به کار برد ، جراح ابتدا صورت شما را معاینه می کند و درباره تغییراتی که انتظار دارید با شما صحبت می کند. پس از آن ، یکی از رویکردهای رویه ای زیر اتخاذ میکند

جراحی زیبایی بینی باز:

در طی این عمل ، پزشکان یک برش کوچک در زیر نوک بینی ، بین سوراخ های بینی ایجاد می کنند. در این حالت ساختارهای بینی به راحتی قابل دسترسی خواهند بود. این روش بیشتر به افرادی که نیاز به تغییر شکل گسترده دارند توصیه می شود.

جراحی زیبایی بینی بسته:

افرادی که ساختار بینی آنها نیاز به تغییرات جزئی دارد می توانند از این روش بهره مند شوند. خوشبختانه پس از عمل جای زخم قابل مشاهده نیست.

تیپلاستی:

از طریق این روش ، جراحان فقط نوک بینی را تغییر شکل می دهند ، بدون اینکه بر دیگر ساختارهای بینی تأثیر بگذارد. آنها می توانند از روش باز یا بسته برای تیپلاستی استفاده کنند.

از آنجا که جراحی زیبایی بینی، یک جراحی تا حدودی پیچیده است ، روشهای مختلفی برای استفاده پزشکان وجود دارد. تکنیکی که آنها انتخاب می کنند بستگی زیادی به نیازها و اهداف مورد نظر شما دارد. انجام این عمل معمولاً حدود دو یا سه ساعت طول می کشد.

برای به دست آوردن نتایج مطلوب شما ، جراحان معمولاً این روش ها را توصیه می کنند. روش های زیر را می توان در طول جراحی انجام داد:

پیوند غضروف

استئوتومی

آخرین روش با نام “استئوتومی” هنگامی که پزشکان در طول عمل بینی را می شکنند استفاده می شود.

در صورت استفاده از این روش ، احتمال کبودی بسیار زیاد است. با این وجود ، این یک روش ایمن و معمول است و جای نگرانی در مورد آن نیست.

بعد از تغییر شکل بینی شما از طریق روش های گفته شده و تغییر شکل و اندازه بینی ، متخصص شما برش ها را می بندد.

با وجود این واقعیت که انجام این عمل محدودیت سنی ندارد ، جراحان معمولاً آن را فقط برای افراد بالای ۱۸ سال انجام می دهند. کاندیداها باید بزرگسالانی باشند که سیگار نمی کشند و از سلامت کلی خوبی برخوردار هستند و از برخی مشکلات عملکردی بینی رنج می برند یا از ظاهر آن راضی نیستند.

اگر از مشکلات زیر رنج می برید ، می توانید جراحی زیبایی بینی را به عنوان یک گزینه در نظر بگیرید:

  • پل بینی
  • کج شدن
  • انحراف تیغه بینی
  • بینی خیلی بزرگ / خیلی کوچک
  • ناهنجاری های رایج بینی

علاوه بر این ، شما باید چشم انداز مثبت و اهداف واقع بینانه ای برای انجام این جراحی در ذهن خود داشته باشید زیرا اگر اینگونه نیست و می خواهید فقط به منظور جلب رضایت دیگران این جراحی را انجام دهید ، به شما توصیه می شود که دو بار در مورد آن فکر کنید.

ملاحظات قبل از عمل زیبایی بینی

قبل از انجام جراحی زیبایی بینی باید قرار ملاقات با یک جراح زیبایی با تجربه را تعیین کنید. شما باید در مورد همه اهداف خود مانند ظاهر یا غلبه بر مشکلاتی که به دلیل شکل بینی یا اندازه بینی دارید صحبت کنید.

علاوه بر این ، می توانید نگرانی های خود را بیان کنید تا به پزشک خود کمک کنید که بهترین روش را بر اساس انتظارات شما تعیین کنند.شما میتوانید با استفاده از نرم افزار همیار طب در کوتاه ترین زمان از پزشک خود نوبت معاینه اولیه بگیرید.

استفاده از داروهای خاص مانند آسپیرین یا ایبوپروفن (Advil ، Motrin IB و… ) را به مدت دو هفته قبل و بعد از جراحی منع کنید زیرا ممکن است خونریزی را افزایش دهد
سیگار را ترک کنید زیرا این روند بهبودی را کند می کند و ممکن است عوارضی ایجاد کند.

بهبودی جراحی زیبایی بینی:

در طی روند بهبودی ، می توانید از داروهای تجویز شده برای کنترل درد احتمالی استفاده کنید و برای کاهش ورم از برخی از داروهای مانند Arnica و Bromelain استفاده کنید. بخیه ها حدود یک هفته باقی می مانند.

در طول این دوره ، بهتر است از کسی بخواهید که از شما مراقبت کند زیرا شما باید از هرگونه فعالیتی که به بینی شما فشار وارد می کند و خم شدن ، شنا کردن یا استفاده از هر نوع عینک اجتناب کنید.

همچنین باید چند روز سر خود را بالا نگه دارید. تمام این نکات باید برای بهبود موفقیت آمیز و جلوگیری از آسیب دنبال شود.

بعد از دو هفته اول می توانید به کار خود برگردید و کارهای عادی روزمره خود مانند پیاده روی را انجام دهید. در حالی که کبودی پس از یک یا دو هفته به تدریج از بین می رود ، بسته به روشی که پزشک انجام داده است ، ورم بینی ممکن اس بیشتر طول بکشد.

اگر از دستورات پزشک متخصص خود پیروی کنید ، می توانید زودتر از موعد مقرر از این مشکلات خلاص شوید. در طی روند بهبودی ، تغییرات تدریجی را مشاهده خواهید کرد. با این حال ، برای لذت بردن از نتایج نهایی ، باید تقریباً یک سال صبر کنید.

بیشتر بخوانید  دستگاه بازسازی پوست ، ونوس ویوا برای بازسازی و جوان سازی پوست

با داشتن یک سبک زندگی سالم و محافظت صحیح از بینی ، از ظاهر جدید خود و از نتایج جاودانه عمل بینی خود لذت خواهید برد.

آخرین نکته ای که باید ذکر شود این است که شما می توانید از جراح خود بخواهید که اقدامات زیبایی مشابهی را نیز انجام دهد تا مطمئن شوید که نتایج مطلوب شما حاصل می شود. اگر آنها با توجه به سلامتی کلی شما پیشنهاد شما را بپذیرند ، این کار را می کنند.

جراحی زیبایی بینی ممکن است عوارض زیر را داشته باشد:

  • عفونت
  • تغییر در احساس پوست (بی حسی یا درد)
  • مشکل تنفس
  • ظاهر نامناسب بینی
  • تغییر رنگ و ورم پوست

ترمیم جراحی زیبایی بینی در ایران

برخی از بیماران قبلاً تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گرفته اند و نیاز به بهبودهای بیشتری در ظاهر یا عملکرد بینی خود دارند. بافت اسکار ناشی از جراحی زیبایی بینی قبلی و انحراف تیغه بینی به همراه مشکل در غضروف های جانبی فوقانی از جمله اقدامات معمول ترمیمی است.

با این حال ، تجدید نظر یا جراحی زیبایی بینی ثانویه مهارت ها و تجربه جراحان زیبایی را به چالش می کشد.

 

admin
admin

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا