بهترین جراحان پلاستیک

چه کشورهایی بهترین جراحان پلاستیک را دارند؟

فهرست مطالب

وقتی صحبت از زیبایی و ظاهر می شود ، همه می خواهند گامی دیگر به سوی کمال بردارند. شاید شما می خواهید بینی کوچکتر ، اندام متناسب تر یا حتی صورت بدون چین و چروک داشته باشید. هر آرزویی برای ظاهر بهتر دارید ، جراحی پلاستیک می تواند برای شما برآورده کنند. اما همانطور که همه ما می دانیم ، وقتی می خواهید بهترین نتیجه را بگیرید باید به دنبال بهترین جراح باشید.

جستجوی بهترین جراح پلاستیک باعث می شود بسیاری از افراد برای انجام عمل جراحی پلاستیک به کشورهای دیگر سفر کنند. در این مقاله ، لیستی از بهترین کشورها برای جراحی پلاستیک برای بازدید به شما ارائه می دهیم ، کشورهایی که می توانید بهترین جراحان پلاستیک جهان را پیدا کنید.

برزیل

مردم برزیل نه تنها به خاطر زیبایشان شهرت دارند ، بلکه وسواس زیادی برای جراحی پلاستیک نیز دارند. امروزه ، برزیل در میان ۳ کشور برتر از نظر تعداد جراحی های پلاستیک است که هر ساله انجام می شود. در برزیل ، انجام جراحی پلاستیک امری عادی است و انجام عمل جراحی پلاستیک به عنوان هدیه تولد برای دختران کاملاً معمول است.

با توجه به اینکه برزیل روشهای جراحی پلاستیک را از پرداخت مالیات معاف می کند ، برزیل به یکی از بهترین مقاصد گردشگری پزشکی تبدیل شده است.

کلینیک های برزیل اقدامات زیبایی را با قیمت مناسب ارائه می دهند. بنابراین ، هر ساله بیماران زیادی برای انجام عمل جراحی پلاستیک به برزیل سفر می کنند. مشهورترین روشهای انجام شده در برزیل ، جراحی سینه ، لیپوساکشن و لیفت لب و… است .

مکزیک

مکزیک کشور دیگری است که جراحی زیبایی کم هزینه را ارائه می دهد. این کشور با بیش از یک میلیون عمل سالانه در رتبه ۳ جهان قرار دارد.

تعداد زیادی از عمل های زیبایی که هر ساله انجام می شود ، نشان می دهد که جراحان مکزیکی بسیار باتجربه و ماهر هستند. و با قیمت پایین جراحی پلاستیک در آنجا ، مکزیک در حال حاضر در میان مقاصد برتر جراحی پلاستیک در نظر گرفته شده است.

لیپوساکشن ، جراحی زیبایی بینی و لیفت سینه از رایج ترین جراحی های پلاستیک در مکزیک است. و بسیاری از بیماران برای انجام عمل جراحی پلاستیک بیشتر از ایالات متحده و کانادا به آنجا سفر می کنند.

کره جنوبی

در دهه گذشته ، کره جنوبی به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جراحی پلاستیک در آسیا تبدیل شده است. جراحی پلاستیک در آنجا هم در بین مردم محلی و هم خارجیان کاملاً محبوب شد.

جراحان کره جنوبی از بهترین جراحان پلاستیک در جهان هستند. و بر اساس گزارش ها ، از هر ۳ زن کره جنوبی ۱ نفر حداقل یک بار در زندگی خود عمل جراحی پلاستیک انجام داده است ، به این معنی که این کشور بالاترین عمل جراحی پلاستیک را انجام داده است. در حالی که بیماران زیادی عمل بینی و لیپوساکشن انجام می دهند ، محبوب ترین عمل جراحی عمل پلک است که به دلیل محبوبیت چشم غربی در میان آسیایی ها انجام می شود.

هند

در حالی که ارزان بودن دلیل اصلی سفر بیماران به هند برای انجام جراحی پلاستیک است ، جراحان هندی می توانند جراحی های سطح بالایی را انجام دهند. جمعیت عظیم هند نیز به معنی تعداد زیادی از جراحان پلاستیک هند است.

مراقبت های پزشکی پیشرفته ، هزینه کم جراحی و اینکه بسیاری از هندی ها انگلیسی صحبت می کنند هر ساله بیماران بیشتری را به هند می آورند.

ایران

افراد معمولاً به دلیل قیمت پایین یا مراقبت های بهداشتی بهتر ترجیح می دهند جراحی پلاستیک در خارج از کشور انجام دهند. اما انتخاب انجام یک عمل جراحی زیبایی در ایران می تواند هر دو را به شما هدیه دهد.

در چند سال گذشته ، جراحی زیبایی در ایران بسیار محبوب شد و این محبوبیت ، ایران را به یکی از بهترین مقاصد گردشگری پزشکی تبدیل کرده است. با افزایش تقاضا برای جراحی زیبایی در ایران ، مهارت و تخصص جراحان پلاستیک ایران نیز افزایش یافت.

گردشگری پزشکی

هر ساله هزاران بیمار به دلیل مراقبت های پزشکی خوب و قیمت پایین به ایران می روند تا تحت عمل جراحی پلاستیک قرار بگیرند.

عمل بینی مشهورترین عمل جراحی پلاستیک در ایران است ، معمولاً مشاهده می شود بسیاری از دختران و پسران در خیابان ها با چسب سفید روی بینی قدم می زنند. کلینیک های زیبایی ایران اقدامات دیگری از جمله روش های کانتورینگ بدن و جراحی های فک و صورت را ارائه می دهند.
برای گرفتن نوبت و هماهنگی های لازم قبل از عمل جراحی میتوانید از نرم افزار همیار طب استفاده کنید.

یونان

حتی اگر این کشور مشکلات اقتصادی زیادی دارد ، جراحی پلاستیک در یونان بسیار محبوب است. در مراکز پیشرفته پزشکی در یونان ، می توانید بدون پرداخت هزینه زیادی ، تحت عمل جراحی پلاستیک قرار بگیرید. بنابراین ، بسیاری از بیماران از سراسر جهان برای انجام جراحی پلاستیک به این کشور سفر می کنند.

مردان و زنان برای جراحی پلاستیک به یونان سفر می کنند. برای خانم ها ، محبوب ترین عمل جراحی ، افزایش سایز اندام است.

ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده آمریکا بزرگترین بازار جراحی پلاستیک با بیشترین تعداد اقدامات زیبایی در جهان است. هر ساله بیش از ۳ میلیون عمل جراحی پلاستیک در آنجا انجام می شود. با خدمات پزشکی با کیفیت بالا در ایالات متحده ، بسیاری از افراد برای انجام عمل جراحی پلاستیک به ایالات متحده سفر می کنند.

انجام جراحی پلاستیک در ایالات متحده نتایج شگفت انگیزی را برای شما به همراه خواهد داشت. تنها مشکلی که وجود دارد قیمت است. هزینه جراحی پلاستیک در ایالات متحده هزینه زیادی دارد و به همین دلیل بسیاری از آمریکایی ها برای جراحی زیبایی به کشورهای دیگر مانند مکزیک سفر می کنند.

سوئیس

سالهاست که مردم برای جراحی پلاستیک به سوئیس سفر می کنند. سوئیس از بهترین جراحان جهان برخوردار است. بنابراین مهم نیست که چه جراحی در ذهن دارید ، حتما نتیجه رضایت بخش خواهد بود.

در سوئیس ، جراحان کار خود را یک هنر می دانند. و این بدان معنی است که نتایج کاملاً طبیعی و زیبا، به نظر می رسند. لیفت سینا ، برداشتن شکم و لیفت ابرو از رایج ترین جراحی های پلاستیک در سوئیس است

بیشتر بخوانید  بیوگرافی کامل دکتر علی اصغر خدادوست

ایتالیا

وقتی به ایتالیا فکر می کنید ، مواردی که باید به ذهن شما خطور کند پیتزا ، اسپاگتی و اکنون جراحی پلاستیک است. گزارش های اخیر نشان داده است که ایتالیا با ۶۵۰،۰۰۰ عمل در سال ۲۰۱۸ در میان ۵ کشور برتر عمل های زیبایی قرار دارد.

بیشتر اقدامات جراحی زیبایی که در ایتالیا انجام می شود غیر تهاجمی مانند تزریق بوتاکس و CoolSculpting است. اما به خاطر داشته باشید که قیمت روش های جراحی پلاستیک در ایتالیا بسیار بالا است.

admin
admin

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا