دستگاه بازسازی پوست

دستگاه بازسازی پوست ، ونوس ویوا برای بازسازی و جوان سازی پوست

فهرست مطالب

دستگاه بازسازی پوست ، ونوس ویوا برای بازسازی و جوان سازی پوست استفاده می شود. دستگاه بازسازی بدون درد و کم خطر.

در گذشته برای بازسازی پوست از لیزرهای CO2 به‌عنوان روشی پیشرو استفاده می‌شد،

اما این روش‌ها با درد و آسیب‌های زیادی همراه بودند که ممکن بود تا چندین هفته یا بیشتر نیز به طول بیانجامد (زیرا در اصل آنها لایه بالایی پوست شما را از بین می‌برند).

از طرف دیگر، درمان‌های تجدیدکننده پوست از جمله استفاده از دستگاه جوان‌سازی پوست ونوس ویوا نیز نتایج مشابهی را در پی داشتند

اما درد بسیار کمتر و ایجاد زخم بسیار پایین‌تری را به همراه داشتند و برخلاف لیزرها، که فقط برای درمان پوست‌هایی با رنگ روشن به‌کار می‌روند،

در دستگاه ونوس ویوا از فناوری‌ای استفاده می‌شود که برای تمام رنگ‌های پوست بی‌خطر است.

در این شیوه همچنین نتایج بسیار مطلوب‌تری نسبت به درمان‌های سطحی پوست مانند لایه‌برداری با مواد شیمیایی و میکرودرم ابریژن مشاهده خواهید کرد.

این دستگاه چگونه کار می‌کند؟

در درمان‌های بازسازی پوست با استفاده از دستگاه جوان‌سازی ونوس ویوا از سوزن‌های ریزی استفاده ‌شده است که با حفظ ایمنی، گرما را از سطح پوست (از طریق فرکانس رادیویی نانو فرکشنال) عبور می‌دهد.

این امر باعث ایجاد زخم‌های ریز پوستی می‌شود، که بدن به‌طور طبیعی به ‌خودی‌خود باعث بهبود آن می‌شود.

این فرایند علائم آسیب پوستی را که در سطح پوست دیده می‌شود، ترمیم می‌کند.

از آنجاکه زخم‌ها بسیار کوچک هستند، درمان آن بسیار راحت‌تر از استفاده از لیزرهای CO2 قدیمی است، این در حالی است که نتایج فوق‌العاده قابل‌توجهی را به همراه دارد.

پزشک شما ممکن است برنامه درمانی‌تان را توسط به‌کارگیری اپراتور دستگاه دیاموند پولار (Diamond Polar) نیز ارتقا دهد، که از آن برای کاهش بیشتر خطوط و چین ‌و چروک استفاده می‌شود.

در این دستگاه از فرکانس رادیویی چندقطبی و میدان مغناطیسی با امواج ضربانی الکتریکی برای تولید گرمای یکنواخت در زیر سطح پوست استفاده می‌شود.

این فرایند به افزایش طبیعی الیاف کلاژن و الاستین کمک می‌کند و درنتیجه پوست نرم‌تر و محکم‌تر شده و به‌طور قابل‌توجهی جوان‌تر به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید  کاربرد سامانه پیامکی برای مدیریت مطب و کلینیک های پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا