سیستم قرار ملاقات آنلاین

سیستم قرار ملاقات آنلاین برای پزشکان

فهرست مطالب

همیار طب روند تعیین وقت برای متخصصان بهداشت را تسهیل می کند. به بیماران خود این امکان را بدهید که از طریق هر رایانه و دستگاه موبایلی که به صورت شبانه روزی به اینترنت وصل می شوند ، با شما قرار ملاقات آنلاین بگذارند. مدیریت قرارها و تقویم های خود با همیار طب به روز کنید ، بر اساس یک برنامه کارآمد کار کنید کند و از منابع استفاده کامل کنید و رفاه حال بیماران را بهبود ببخشید.

برنامه ریزی انتصاب پزشکی

نرم افزار همیار طب را مطابق خواسته ها و نیازهای خود تنظیم کنید.

یادآوری های قرار ملاقات پزشکی

یادآوری های قرار ملاقات خودکار پزشکی را از طریق پیام کوتاه یا ایمیل ایجاد ، تنظیم و برنامه ریزی کنید. در مورد قرارهای جدید ، تغییر در جزئیات قرار ملاقات یا لغو قرارها به پزشکان ، دستیاران یا سایر متخصصان سازمان خود اطلاع دهید. یادآوری های ملاقات را برای بیمار تنظیم کنید تا از اتلاف وقت ارزشمند شما جلوگیری شود. تمام مزایای استفاده از برنامه ریزی آنلاین را با همیار طب کشف کنید.

پایگاه داده پزشکی خود را مدیریت کنید

با استفاده از همیار طب به عنوان مدیر وقت خود ، به طور خودکار بیماران خود را در پایگاه داده خود پیگیری می کنید. می توانید سوابق پزشکی ، اطلاعات شخصی ، اطلاعات تماس را اضافه کنید. وقتی بیماران اولین قرار ملاقات خود را به صورت آنلاین ا تعیین میکنند ، داده های آنها به طور خودکار در پایگاه داده شما ذخیره می شود. پایگاه داده موجود خود را به همیار طب وارد کنید و تمام اطلاعات را در یک ابزار مدیریتی خواهید داشت.

با همیار طب بیماران شما قادر به تعیین وقت ملاقات در هر نوع محیط وب هستند. قرار ملاقات در وب سایت کلینیک یا مرکز بهداشت فقط چند ثانیه زمان‌بر میبرد . دیگر هیچ مشکلی با بیماران برای یافتن زمان مناسب ندارید ، وقت را برای کارهای ارزشمندتری سرمایه گذاری کنید.

بیشتر بخوانید  کاربرد سامانه پیامکی برای مدیریت مطب و کلینیک های پزشکی
admin
admin

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا