ویژگی سامانه پیامکی همیار طب

کاربرد سامانه پیامکی برای مدیریت مطب و کلینیک های پزشکی

فهرست مطالب

مراکز درمانی می توانند از مزایای سامانه پیامکی و ارسال پیامک انبوه جهت یک راه ارتباطی مقرون به صرفه برای انجام تعاملات بهتر با بیماران بهرهمند شوند. ارسال پیامک توسط سامانه های پیامکی بهترین راه حل برای دستیابی به اهداف تبلیغاتی و اطلاع رسانی در مراکز درمانی و پزشکان می باشد.

هزینه ارسال پیامک نسبت به سایر روش های ارتباطی با مشتریان بسیار ارزانتر، پروسه انجام آن بسیار راحت تر و نرخ بازدهی آن بسیار بالا و ۹۵% می باشد.

کاربرد های سامانه پیامکی در مراکز درمانی

امروزه در اکثر مراکز درمانی جهت نوبت دهی به بیماران، آنها را به سایت اختصاصی خود هدایت می کنند. مراجعه حضوری جهت دریافت نوبت از پزشکان در مراکز درمانی بسیار کمتر شده و اکثر مردم ترجیح می دهند که به صورت اینترنتی وقت مناسب را از پزشک خود دریافت کنند. در اکثر پذیرش ها در مراکز درمانی از بیمار جهت تائیدیه شماره همراه او را دریافت می کنند و از طریق سامانه پیامکی زمان حضور بیمار را به او اطلاع می دهند.

 

ویژگی سامانه پیامکی همیار طب

ارسال پیامک دستورالعمل مصرف داروهای بیماران

زمانی که بیمار به پزشک مراجعه می کند پزشکان برای بیمار داروهایی را جهت درمان و مصرف برای او تجویز می کنند. با استفاده از سامانه پیامکی پزشک قادر می باشد تا دستورالعمل مصرف داروها را برای بیمار ارسال کند. ازطریق دیگر لازم نیست که بیمار وقت خود را در داروخانه صرف کند یا دوباره بخواهد به مطب مراجعه کند و این کار رضایت مندی کامل بیمار از ارایه خدمات مرکز درمانی را نیز در پی خواهد داشت.

پیشنهادات خاص

بعضی از مراکز درمانی در دوره های خاص برای بیماران خود تخفیف و جشنواره هایی را مدنظر می گیرند . مراکز درمانی با استفاده از سامانه پیامکی می توانند بیماران خود را از این تخفیف ها و جشنواره ها باخبر کنند. این کار بازدهی بالایی برای آن مرکز درمانی را در پی خواهد داشت.

اعلام نتایج آزمایش

آزمایشگاه ها می توانند بیماران خود  را با استفاده از سامانه پیامکی جهت دریافت نتایج آزمایش با خبر کنند و بدین صورت از تماس های مکرر بیمار به آزمایشگاه و اتلاف وقت کارمندان آزمایشگاه جلوگیری کنند.

گرفتن بازخورد از بیماران

مراکز درمانی می توانند با استفاده از سامانه پیامکی بعد از مراجعه بیمار بازخوردهای لازم را از بیماران بگیرند و از این طریق بتوانند کیفیت ارائه خدمات خود را به صورت چشم گیری افزایش دهند.

ویژگی سامانه پیامکی همیار طب

 

نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک همیارطب با دارا بودن قابلیت های خود می توانند شماره بیماران را ثبت نماید و با اتصال به یک سامانه پیامکی و ارسال پیام به بیماران جهت زمان مراجعه بعدی و دستورالعمل مصرف دارو و …. اطلاع رسانی کند تا از این طریق پزشکان بتوانند مدیریت بهتری روی بیماران خود داشته باشند.

بیشتر بخوانید  نرم افزار مطب چشم پزشکی و بینایی سنجی
admin
admin

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا