رفتن به محتوای اصلی
مشاوره رایگان 07633118
اخذ نمایندگی نرم افزار همیار طب
با تشکر از اینکه گروه نرم افزاری همیارطب را جهت همکاری انتخاب نموده اید . جهت تکمیل فرم درخواست نمایندگی برروی دکمه ثبت درخواست نمایندگی کلیک نمایید.
ثبت درخواست نمایندگی

معرفی نرم افزار همیار طب

نرم افزار مطب و کلینیک همیارطب نرم افزاری است که بصورت اختصاصی جهت اموری مثل ثبت پرونده دیجیتال بیماران، ثبت پذیرش های روزانه، حسابداری و انبارداری، نوبت دهی به بیماران و… یک مرکز درمانی اعم از مطب، درمانگاه، کلینیک، دندانپزشکی، چشم پزشکی، اطفال، تغذیه و حتی طب سنتی طراحی شده است.

این نسخه از نرم افزار برای مدیریت یک مطب با یک پزشک و یک یا چند پذیرش طراحی شده است. ثبت پذیرش روزانه، گزارش مالی روزانه، ماهانه و... ثبت پرونده دیجیتال بیمار، نوبت دهی و تعامل پیامکی با بیماران از امکانات تعبیه شده در این نسخه است

نسخه مطب

در این نسخه از نرم افزار تمام امکانات جهت مدیریت یک مجموعه پزشکی موجود است. امکاناتی مانند محاسبه اتوماتیک سهم پزشکان، سهم دستیاران، پرستاران (Per Case). گزارشگیری از لیست های بیمه، بیمه های تکمیلی، صدور فیش حقوق پرسنل و...

نسخه مطب

مزیت های اخذ نمایندگی

مزایایی داشتن نمایندگی نرم افزار همیار طب

فروش نرم افزار یکی از مشاغل جدید و بسیار پر درآمد در بسیاری از کشورهاست. در کشور ما نیز اخیرا مشتریان نرم افزاری همچون سیلی در مقابل تولیدکنندگان و فروشندگان نرم افزاری ظهور پیدا کرده اند. به طوری که هیچ سقفی برای درآمد مدیران توانمند در این حرفه وجود ندارد.

برگزاری دوره ای همایش هایی سراسری برای نمایندگان کل کشور و ایجاد شرایطی برای رشد و بروز شدن اطلاعات نمایندگان در زمینه های مختلف فروش و بازاریابی با حضور اساتید مطرح این علوم.

محصولات همیارطب : متفاوت و قدرتمند و به اعتراف مشتریان در نظر سنجی های انجام شده فوق العاده راحت است. لذا خود محصولات می توانند مشتری های بعدی خود را به سرعت جذب نماید.

سیاست ها و استراتژی های اعطای نمایندگی در شرکت بیتانیک، منحصر به فرد، نماینده محور می باشد.

ارتباط نزدیک و صمیمانه دفتر مرکزی با نمایندگان و همراهی آن ها.

روش های موفق پیشنهادی برای چگونگی افزایش مشتریان بالقوه، نحوه ارائه نرم افزار، نحوه قطعی کردن فروش و دیگر مهارت های فروش که در اختیار نمایندگان جدید قرار خواهد گرفت.

نمایندگانی که با انرژی فعالیت میکنند، درآمد نسبتا بالایی دارند به طوری که نمایندگان میتوانند برای ارتقای شغلی و درآمد زایی خود در این شرکت، اهداف دراز مدت تعیین کنند.

شهرهای دارای نماینده

شیراز

بندرعباس

راه های ارتباطی با ما:

ثبت درخواست نمایندگی

برگشت به بالا