اخذ نمایندگی نرم افزار همیار طب
با تشکر از اینکه گروه نرم افزاری همیارطب را جهت همکاری انتخاب نموده اید . جهت تکمیل فرم درخواست نمایندگی برروی دکمه ثبت درخواست نمایندگی کلیک نمایید.
ثبت درخواست نمایندگی

معرفی نرم افزار همیار طب

نرم افزار مطب و کلینیک همیارطب نرم افزاری است که بصورت اختصاصی جهت اموری مثل ثبت پرونده دیجیتال بیماران، ثبت پذیرش های روزانه، حسابداری و انبارداری، نوبت دهی به بیماران و… یک مرکز درمانی اعم از مطب، درمانگاه، کلینیک، دندانپزشکی، چشم پزشکی، اطفال، تغذیه و حتی طب سنتی طراحی شده است.

این نسخه از نرم افزار برای مدیریت یک مطب با یک پزشک و یک یا چند پذیرش طراحی شده است. ثبت پذیرش روزانه، گزارش مالی روزانه، ماهانه و... ثبت پرونده دیجیتال بیمار، نوبت دهی و تعامل پیامکی با بیماران از امکانات تعبیه شده در این نسخه است

نسخه مطب

در این نسخه از نرم افزار تمام امکانات جهت مدیریت یک مجموعه پزشکی موجود است. امکاناتی مانند محاسبه اتوماتیک سهم پزشکان، سهم دستیاران، پرستاران (Per Case). گزارشگیری از لیست های بیمه، بیمه های تکمیلی، صدور فیش حقوق پرسنل و...

نسخه کلینیک

شرایط اخذ نمایندگی فروش

نرم افزار همیارطب از شرکت بیتانیک سیستم

در راستای گسترش فروش محصولات شرکت بیتانیک سیستم، این شرکت با شرایط ویژه نمایندگی و فروشندگی ، از تمامی شرکت های هم راستا در شهرهای مختلف دعوت به همکاری می نماید.

تنها به شرکت های ثبت شده دارای دفتر کار و تلفن ثابت اخذ می گردد. همچنین حیطه کاری این شرکت ها الزاماً باید مرتبط با فروش، تولید، طراحی یا توسعه نرم افزار باشد.

برای اشخاص و بازاریاب های فری لنسر نیز امکان پذیر است.

• در صورتی که شرکت همکار درخواست نمایندگی شهر مرکز استان را دارد، داشتن دفتر کار و تلفن ثابت دفتر الزامیست
• شرایط فروشندگی برای یک شهر فقط در صورتی امکان پذیر می باشد که نمایندگی شرکت بیتانیک سیستم در مرکز آن استان دایر باشد
• تمامی فروشندگان یک استان مستقیماً زیر مجموعه نمایندگی مرکز استان فعالیت می نمایند
• عقد قرارداد و دادن ضمانت های اولیه شرط الزامی گرفتن نمایندگی یا فروشندگی می باشد
• تمامی قرارداد ها با مشتریان می بایست الزاماً بر روی سربرگ های شماره خورده شرکت بیتانیک سیستم باشد و ارسال نسخه اصلی (هارد کپی) این قرارداد ها به همراه مهر و امضای مشتری به آدرس دفتر مرکزی شرکت الزامی است

• هر نماینده یا فروشنده می تواند به تعداد نا محدود کاربر زیر مجموعه داشته باشد و از محل فروش تمامی آنها سود داشته باشد، بدیعی است توافقات درصد همکاری ایشان با کاربران زیر مجموعه خود در حیطه مسئولیت های شرکت بیتانیک سیستم نمی باشد و شرکت فقط پاسخگوی نمایندگان مستقیم خود است
• نمایندگان و فروشندگان دارای پنل فروشندگی هستند و مدیریت روند فروش خود و کاربران زیر مجموعه خود را در آن انجام میدهند
• سود فروش هر فروشنده یا نماینده به صورت آنی بوده و در زمان فروش محاسبه می گردد و نماینده می تواند پس از کسر درصد همکاری خود ما به التفاوت را به حساب شرکت بیتانیک سیستم واریز نماید
• در تمام نسخ چاپی و پرینت های نرم افزار ها شماره ثابت و آدرس نمایندگی درج می گردد
• مشخصات کامل نمایندگان و فروشندگان به همراه شماره تماس و آدرس ایشان در سایت همیارطب ثبت خواهد گشت
• رعایت سلسله مراتب و عدم افشای اطلاعات جز تعهدات اخلاقی شرکت نسبت به نمایندگان بوده و ارتباط غیر از کانال مشخص شده ایشان با کاربران زیر مجموعه خود، به هیچ عنوان توسط شرکت انجام نمی گردد

مزیت های اخذ نمایندگی

مزایایی داشتن نمایندگی نرم افزار همیار طب

فروش نرم افزار یکی از مشاغل جدید و بسیار پر درآمد در بسیاری از کشورهاست. در کشور ما نیز اخیرا مشتریان نرم افزاری همچون سیلی در مقابل تولیدکنندگان و فروشندگان نرم افزاری ظهور پیدا کرده اند. به طوری که هیچ سقفی برای درآمد مدیران توانمند در این حرفه وجود ندارد.

برگزاری دوره ای همایش هایی سراسری برای نمایندگان کل کشور و ایجاد شرایطی برای رشد و بروز شدن اطلاعات نمایندگان در زمینه های مختلف فروش و بازاریابی با حضور اساتید مطرح این علوم.

محصولات همیارطب : متفاوت و قدرتمند و به اعتراف مشتریان در نظر سنجی های انجام شده فوق العاده راحت است. لذا خود محصولات می توانند مشتری های بعدی خود را به سرعت جذب نماید.

سیاست ها و استراتژی های اعطای نمایندگی در شرکت بیتانیک، منحصر به فرد، نماینده محور می باشد.

ارتباط نزدیک و صمیمانه دفتر مرکزی با نمایندگان و همراهی آن ها.

روش های موفق پیشنهادی برای چگونگی افزایش مشتریان بالقوه، نحوه ارائه نرم افزار، نحوه قطعی کردن فروش و دیگر مهارت های فروش که در اختیار نمایندگان جدید قرار خواهد گرفت.

نمایندگانی که با انرژی فعالیت میکنند، درآمد نسبتا بالایی دارند به طوری که نمایندگان میتوانند برای ارتقای شغلی و درآمد زایی خود در این شرکت، اهداف دراز مدت تعیین کنند.

شهرهای دارای نماینده

شیراز

بندرعباس

فرم ثبت درخواست نمایندگی

راه های ارتباطی با ما:

برگشت به بالا